Przygotowania do porodu

Rokroczna wizyta ginekologiczna jest ogromnie istotna. Przede wszystkim w przypadku profilaktyki nowotworowej bądź analizowania płodności pacjentki. Ginekolog bezzwłocznie wyróżni wszelkie zaburzenia wewnątrz narządu rodnego i obierze konkretne kroki, mające na celu powrót pacjentki do dobrego zdrowia.

Wiele kobiet poszukuje dobrego specjalisty, który poprowadzi ciążę i przyjmie poród. Prowadzenie ciąży jest polecane, ponieważ częste badania wzrostu płodu, umożliwiają ustalić jego rozwój, a także wyznaczyć najbardziej prawdopodobny moment porodu.

Wrocławski gabinet ginekologiczny, zachęca wszystkie pacjentki, dla których leży na sercu ich zdrowie intymne. Poza tym w gabinecie przeprowadzić można szczepienie przeciw wirusowi HPV a także testy w kierunku nosicielstwa genu, odpowiadającego za skłonność do zachorowania na raka jajnika i piersi.

Specjalizujemy się w zagadnieniach związanych z ginekologią endokrynologiczną. Badamy zakłócenia miesiączkowania, symptomy warunkowane klimakterium oraz dużo innych. Tu wszystkie pacjentki uzyskają miarodajną pomoc i wskazówki, dzięki którym cieszyć się będą doskonałą formą przez długie lata.

Więcej o prowadzeniu ciąży i przygotowaniach do porodu: szczegółowe info ginemedica.pl