Szkoła Tańca Estilo

Szkoła Tańca Estilo
Nazwa Alminy: Szkoła Tańca Estilo
Kategoria Alminy:
Opis Alminy:

Każdy z nas, prędzej czy później, znajdzie się w sytuacji, że będzie musiał zatańczyć. I nie pomoże tłumaczenia, że nie tańczymy, że to nie dla nas itp. Nie będzie odwrotu. Będziemy musieli wyjść na parkiet. Można na tę chwilę czekać bezczynnie, licząc, że jakoś sobie poradzimy. Można się jednak do niej solidnie przygotować, zapisując się na kurs do jednej ze szkół tańca. Najlepiej do szkoły o ustalonej, wysokiej renomie.

We Wrocławiu taką szkołą jest z pewnością Szkoła Tańca Estilo. Tutaj każdy początkujący może podnieść swoje umiejętności taneczne. Dla osób w sytuacji opisanej powyżej najodpowiedniejszy będzie kurs tańca użytkowego. W trakcie zajęć nauczymy się, jak poradzić sobie na parkiecie w każdej sytuacji, bez względu na to, do jakiego rodzaju muzyki przyjdzie nam zatańczyć.

Oczywiście taniec użytkowy to nie cała oferta Szkoły Tańca Estilo. Przecież taniec to radość, zabawa, sposób wyrażenia emocji, a także doskonałe zajęcia ruchowe, porównywalne do joggingu czy fitness.

Dla pasjonatów tańca, pragnących rozwijać swe umiejętności, Estilo przygotowało kursy tańców latynoamerykańskich i klasycznych towarzyskich, zgłębimy tu tajniki tańca nowoczesnego, można zapisać się na lekcje tańca brzucha czy Hip-Hop. Prowadzone są zajęcia dedykowane panią w ciąży, jest także specjalna oferta dla firm. Przyszłe młode pary przygotują się tu do swojego pierwszego weselnego tańca.

Szkoła organizuje kursy zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Każdy wybierze coś odpowiedniego dla siebie, bo wszystkie kursy są prowadzone w kilku grupach o różnym stopniu zaawansowania. Estilo zaprasza wszystkich. Przecież tańczyć może każdy. A nawet powinien!

Telefon Alminy: 531944948
Miejsce Alminy: ul. Armii Krajowej 10A/3 50-541 Wrocław
NIP Alminy: 9111809086
Regon Alminy: 932797592