ARGRA – opakowania foliowe na kosmetyki damskie

ARGRA – opakowania foliowe na kosmetyki damskie
Nazwa Alminy: ARGRA – opakowania foliowe na kosmetyki damskie
Kategoria Alminy:
Opis Alminy:

ARGRA to firma specjalizująca się w produkcji opakowań oraz woreczków foliowych. Produkty tworzone są z najwyższej jakości surowców polietylenowych HDPE oraz LDPE. Dostarczane są do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw.

Podczas produkcji wykorzystywane są innowacyjne technologie, dzięki czemu opakowania cechują się doskonałymi parametrami technicznymi i podwyższoną wytrzymałością. Kluczem do sukcesu jest zatrudnienie wykwalifikowanej kadry pracowniczej, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Zainteresowani mogą składać zamówienia na rękawy foliowe, worki na odpady, półrękawy foliowe czy też worki na śmieci i te przeznaczone do segregacji odpadów. Udostępniane produkty można zakupić w bardzo korzystnych cenach, ponieważ firma ARGRA jest ich bezpośrednim producentem.

Firma cały czas rozwija swoją infrastrukturę, dostosowując się do rozwijającej się branży. Opakowania posiadają niezbędne certyfikaty, a maszyny służące do ich produkcji atesty. Tym samym ma się pewność udanej transakcji.

Telefon Alminy: 512112760
Miejsce Alminy: ul. Moniuszki 19d 56-400 Oleśnica
NIP Alminy: 9111563998
Regon Alminy: 23438630