Integracja załogi. Imprezy firmowe w górach

Zjawiskowo uformowane, potężne masywy, które nie połączyły się w jednolite pasma spowodowały, że góry umiejscowione pomiędzy doliną Skawy, a Kotliną Rabczańską i Kotliną Sądecką otrzymały nazwę Beskidu Wyspowego. Beskidy z pewnością mają swój wyjątkowy charakter, o którym dowiadujemy się oglądając ze szczytów zapierające dech w piersiach krajobrazy roztaczające się na Tatry oraz Gorce.

Udając się na dłuższy urlop w te rejony, warto zatrzymać się w tej uroczej okolicy. Zaledwie 2 km od Gorczańskiego Parku Narodowego umiejscowiony jest wygodny hotel w górach dla dzieci. Niezwykły, ponieważ bardzo dobrze przygotowany odnośnie jedzenia, rozrywki, ale w szczególności dla rodzin z dziećmi. Hotel usytuowany jest na planie, dobrze zaaranżowanego ogrodu, w którym znaleźć można błogą chwilę harmonii. To także doskonałe miejsce do organizowania imprez firmowych i integracyjnych.

            

Fot.1 Firmowe imprezy integracyjne w górach. Rajd terenowy

Nieopodal rozbrzmiewa delikatny pomruk górskiego potoku, a każdy podmuch wiatru, przynosi świeżą woń świerków z sąsiadującej puszczy. Poza tym położenie hotelu jest idealną bazą wypadową na liczne szlaki górskie zarówno piesze, rowerowe jaki konne. Położony w centrum Gorców, Hotel Górski Raj jest świetną bazą dla wielbicieli sportów zimowych oraz organizacji imprez firmowych i integracyjnych. Nagminnie przyjeżdżają tu zarówno snowboarderzy jak i ludzie pasjonujący się narciarstwem. Znany wyciąg znajduje się raptem kilkaset metrów od hotelu. Warto zobaczyć Beskidy. Nie tylko w sezonie letnim, ale także jesiennym zorganizować tu imprezę firmową.

           

Fot.2 Firmowe imprezy integracyjne w górach. Baza hotelowa

Ciekawym szczytem w tej formacji górskiej jest Luboń Wielki, na który kieruje m.in. szlak z Rabki Zaryte. Na tym szczycie jest wyjątkowe w Beskidzie Wyspowym schronisko turystyczne. Kolejną atrakcją tej charakterystycznej góry są gołoborza, które zostały objęte ochroną rezerwatową. Ochronie podlega tutaj również rozległy las świerkowo – jodłowy. Przez gołoborza na czubek Lubonia biegnie dosyć ciężki, za to bardzo interesujący szlak turystyczny, określany Percią Borkowskiego.

Więcej informacji o organizacji firmowych imprez integracyjnych na stronie http://www.gorskiraj.com/dla_firm/imprezy_integracyjne.html.